Witamy w Ścinawce Dolnej

Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, Ścinawka Dolna

OVERVIEW

The web page szkolascinawka.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have inspected twenty pages inside the web site szkolascinawka.pl and found twenty-one websites associating themselves with szkolascinawka.pl.

SZKOLASCINAWKA.PL TRAFFIC

The web page szkolascinawka.pl is seeing diverging amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolascinawka.pl

Traffic ranking (by month) for szkolascinawka.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolascinawka.pl

dps dla dzieci

ŚCINAWKA DOLNA 21B 57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA. KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT. Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Zgromadzenie Sióstr świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Zadanie realizowane jest z udziałem środków z Powiatu Kłodzkiego. Na czas nieokreślony znak PS.

Terezjanki.pl

14-16 czerwca 2015 - Olsztyn. IV Kongres Misyjny w Warszawie. 18 maja 2015 - Ostrów Mazowiecka. Schola z parafii w Domu Sióstr Terezjanek. Podkowa Leśna 16 maja 2015. Pozostałe wpisy dostępne w ARCHIWUM.

WHAT DOES SZKOLASCINAWKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolascinawka.pl Mobile Screenshot of szkolascinawka.pl Tablet Screenshot of szkolascinawka.pl

SZKOLASCINAWKA.PL SERVER

Our parsers revealed that a single page on szkolascinawka.pl took eight hundred and ninety-one milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
94.152.130.243

We found that szkolascinawka.pl is utilizing the Apache operating system.

Witamy w Ścinawce Dolnej

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the site, "Aktualności - klasy IV - VI." We saw that the web site also said " Wyjazdy do Groty Solnej w Polanicy Zdroju." It also said " Celem edukacyjnym naszej szkoły jest w szczególności rozwijanie autonomii dziecka niepełnosprawnego w ramach posiadanych przez niego możliwości. Wycieczki edukacyjne IV-VI i II rew. II Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Wambierzyc."

SEEK SIMILAR BUSINESSES

Balsam - Dr. Schade und Kollegen - Rechtsanwälte und Notar in Rhede - Home

Rechtsanwälte und Notar in Rhede und Bocholt. Wir freuen uns, Sie auf unserer Webseite begrüßen zu dürfen. Auf den folgenden Seiten möchten wir Ihnen einen Überblick über unsere Kanzlei und unsere Leistungen geben. Für Fragen oder weitergehende Informationen stehen wir Ihnen gerne - auch in einem persönlichen Gespräch - zur Verfügung! Rechtsanwalt und Notar a. Rechtsanwältin und Fachanwältin für Familienrecht.

Всегда свежие новости Крыма

Узнавай первым о наших новостях и обновлениях сайта. Общайся с тысячами других читателей. Футбольный клуб СК ЧФ Севастополь завоевал Суперкубок федераций. Кубанский казачий хор выступит в Керчи. Депутаты из Италии и Германии хотят убедиться в безопасности проживания в Крыму. Двери в Крым открыты, глава комитета Госдумы.

Arztpraxis Dr Schiva Maher Allgemeinmedizin Tropen- Betriebsmedizin

Schiva Maher Fachärztin für Allgemeinmedizin. Ihre Gesundheit und Ihr Wohlbefinden stehen bei mir und meinem Team immer im Mittelpunkt. Wir begrüßen Sie herzlich in der Hausarztpraxis in der Calvinstrasse. Schiva Maher, Fachärztin für Allgemeinmedizin mit den Zusatzbezeichnungen Tropenmedizin, Betriebsmedizin und Naturheilverfahren. Schiva Maher und Ihr Team.

Golden Home Chiang Saen Property Development.

Golden Home Chiang Saen Property Development. And houses in the country style.

Dr.Sangob Sittidech - Public Administration

In this article the author intended. Management, marketing, technology and logistics, etc. Tuesday, June 19, 2012. Thai Customs Role for Export Control. Thai Customs Role for Export Control. Thailand - Japan Joint Export Control Seminar. On June 19, 2012 Bangkok. At Grand Ballroom, The Westin Grande Sukhumvit.